Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Velkopáteční pouť (Vydejte se s námi na netradiční křížovou cestu)
Délka: 42 min.
Produkce: Rudolf Repka (rudarepka[zavináč]seznam[tečka]cz),
Natočeno:
Přidáno: 23.3.2007
Číslo titulu: 141 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.94 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Velkopáteční pouť Popis: Město Ústí nad Labem (nikoli farnost) vlastnilo kapli Navštívení P.M. na Mariánské skále. Ta byla v r.1976 zbourána a město se rozhodlo ji nyní postavit znovu. První krok k tomuto dílu bylo žehnání základního kamene nové kaple.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: pouť, úvaha, biskup Pavel Posád, P. Miroslav Šimáček, Ústí nad Labem, křížová cesta,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=141 - díky!
Velkopáteční pouť (42 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Velkopáteční pouť 43 MB 150 kb/s wmv
Velkopáteční pouť 101 MB 340 kb/s wmv
Velkopáteční pouť 473 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Děvčárko Vloženo: 10.10.2008
Napsal(a): Mirek je dobrej. D.
Jméno: Klonus Vloženo: 16.9.2007
Napsal(a): Děkuji za úmístění na web, jsem moc rád že jsem se takto zprostředkovaně mohl takového netradičního obřadu zúčastnit. Pater Šimáček zde má opravdu dar Ducha Svatého, protože jeho slova osloví mnohé (i politiky ;-) Přeji mu mnoho úspěchů ve městě jako Ústí je a aby byl nadále tak odvážný jako doposud...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.