Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Úcta k životu (přednáška Bernardová a Karas - Koclířov)
Délka: 28 min.
Produkce: Ladislav Pavlas (l.pavlas[zavináč]centrum[tečka]cz),
Natočeno:
Přidáno: 18.2.2007
Číslo titulu: 133 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.28 (Počet hodnotících: 16)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Úcta k životu Popis: Tématem první soboty v Koclířově (www.cm-fatima.cz) 6.5.2006 byla úcta k životu (ochrana nenarozené života, života starých lidí...). K tématu hovoří S. Bernardová a (dnes již bývalý) poslanec parlamentu ČR Jiří Karas (dopoučujeme web J. Karase).
Související tituly: Poslanec J. Karas: Otázky a odpovědi,
Klíčová slova: potrat, interupce, morálka, Koclířov, Jiří Karas,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=133 - díky!
Bernardová: Úcta k životu (20 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Bernardová: Úcta k životu 9.3 MB 64 kb/s mp3
Bernardová: Úcta k životu 19 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Karas: Úcta k životu (7.4 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Karas: Úcta k životu 3.4 MB 64 kb/s mp3
Karas: Úcta k životu 6.8 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.