Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Světový den mládeže Toronto 2002 (Papež Jan Pavel II. pozval mládež celého světa do Toronta...)
Délka: 43 min.
Produkce: ČT, Česká biskupská konference,
Natočeno:
Přidáno: 7.1.2007
Číslo titulu: 113 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.94 (Počet hodnotících: 125)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Světový den mládeže Toronto 2002 Popis: Dokument o Světovém dni mládeže Toronto 2002, na které do Kanady mládež z celého světa pozval papež Jan Pavel II. (na tuto akci potom v srpnu 2002 navázalo Celostátní sektání mládeže ve Ždáře nad Sázavou).
Související tituly: Celost. setk. mládeže Toronto-Žďár 2002,
Klíčová slova: mládež, papež, cestopis, Sekce pro mládež ČBK, světové dny mládeže, Toronto, Jan Pavel II.,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=113 - díky!
Světový den mládeže Toronto 2002 (43 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Světový den mládeže Toronto 2002 44 MB 150 kb/s wmv
Světový den mládeže Toronto 2002 104 MB 340 kb/s wmv
Světový den mládeže Toronto 2002 458 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Jaromír Vloženo: 28.1.2007
Napsal(a): Moc pěkné. Jsem rád, že každý, kdo má možnost shlédnout tento záznam, může být obohacen takovou krásou.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.