Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Cestou čtvrtého krále (XX. světový den mládeže v Kolíně n. R. 2005)
Délka: 32 min.
Produkce: Sekce pro mládež ČBK (www.signaly.cz, tel. 220181753), Studio ADV,
Natočeno:
Přidáno: 6.1.2007
Číslo titulu: 112 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.86 (Počet hodnotících: 7)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Cestou čtvrtého krále Popis: Na Světový den mládeže v Kolíně nad Rýnem pozval mládež ještě papež Jan Pavel II., uskutečnil se však až za jeho nástupce Benedikta XVI. o prázninách 2005. Dokument vás přivede na předprogram v německých diecézích i na vlastní setkání v Kolíně...
Související tituly: Mládež s OMI na SDM 2005, Kolínské ozvěny,
Klíčová slova: Kolín nad Rýnem, mládež, papež, cestopis, Sekce pro mládež ČBK, světové dny mládeže, Jan Pavel II.,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=112 - díky!
Cestou čtvrtého krále (32 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Cestou čtvrtého krále 33 MB 150 kb/s wmv
Cestou čtvrtého krále 77 MB 340 kb/s wmv
Cestou čtvrtého krále 339 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Jaromír Vloženo: 28.1.2007
Napsal(a): Po shlédnutí tohoto příspěvku musím říci, že celý tento archiv je velkou pokladnicí krásných duchovních zážitků. Tvůrcům patří velké díky.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.