Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Píseň srdce (autor i interpret: Václav Vlach)
Délka: 1.9 min.
Produkce: Václav Vlach (vaclav.vlach[zavináč]akzo-nobel[tečka]cz), Jiří Obzina,
Natočeno:
Přidáno: 21.12.2006
Číslo titulu: 105 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.90 (Počet hodnotících: 21)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Píseň srdce Popis: Václav Vlach nám k ní napsal: "Chtěl jsem jen vyzkoušet, co vše musí člověk udělat pro to, aby si poslechl to, co složil. Pokud píseň někdy někde uslyším znít, budu z toho mít jen a jen radost..."
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: křesťanská hudba, písně,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=105 - díky!
Píseň srdce (1.9 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Píseň srdce 0.9 MB 64 kb/s mp3
Píseň srdce 2.7 MB 192 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Lucie Vloženo: 22.8.2008
Napsal(a): Je to pěkná písen,je chytlavá a zajímavě rytmická.
Jméno: Hanomálie Vloženo: 4.11.2007
Napsal(a): Moc hezká písnička tu se naučím. Díky za ni . Hana
Jméno: majda Vloženo: 10.10.2007
Napsal(a): Chvilku jsem si musela zvyknout na ten hlas, je takový zastřený, trošku jako by ho to nebavilo zpívat, ale na podruhé už jsem si to zpívala s ním, je to moc pěkné....!!Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.