Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Hodina Pravdy (soutěžně zábavní pořad ze šlapanické farnosti)
Délka: 28 min.
Produkce: Libor Babušík (tel. 603 427 383, babusik[zavináč]seznam[tečka]cz),
Natočeno:
Přidáno: 21.12.2006
Číslo titulu: 103 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.77 (Počet hodnotících: 44)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Hodina Pravdy Popis: Jak byste se tvářili, kdyby u vás zazvonil pan farář a televizní štáb? (pořad vznikl zcela spontálně jako vedlejší produkt soutěže připravované na farní den ve Šlapanicích u Brna)
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: farnost, Šlapanice,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=103 - díky!
Hodina Pravdy (28 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Hodina Pravdy 29 MB 150 kb/s wmv
Hodina Pravdy 68 MB 340 kb/s wmv
Hodina Pravdy 298 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: veronika vyhnankova Vloženo: 22.1.2010
Napsal(a): hahahha jo jo jo to ja do kaže jo toje lechoučki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jméno: mája-cheb Vloženo: 2.4.2008
Napsal(a): prima nápad, je vidět, že věřící není ten který se neumí usmát, má oči věčně "v sloup"-prostě mimochod, ale člověk plný optimizmu. A to je moc prima!!!! Fandím vám- no a co dodat?? JEN TAK DÄL!!!!!Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.