Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Cesta (odešel z vysoké školy a stal se mnichem...)
Délka: 13 min.
Produkce: Libor Babušík (tel. 603 427 383, babusik[zavináč]seznam[tečka]cz),
Natočeno:
Přidáno: 21.12.2006
Číslo titulu: 102 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.24 (Počet hodnotících: 45)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Cesta Popis: Dokument ukazuje postavu Antonína Buchty a velice jednoduše seznámi s řádem Trapistů do kterého Tonda vstoupil.
Související tituly: Primice Ant. Buchty, mnicha ze Sept-fons,
Klíčová slova: životopis, kněz, trapisté, řeholní život,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=102 - díky!
Cesta (13 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Cesta 10 MB 150 kb/s wmv
Cesta 23 MB 340 kb/s wmv
Cesta 98 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vlaďka Vloženo: 19.4.2011
Napsal(a): Pěkně udělaný dokument! Podařilo se v něm přístupnou formou přiblížit hloubku, krásu a opravdovost trapistické spirituality, která je pokladem západního křesťanského mnišství v jeho nejryzejší podobě. Velký dík tvůrcům a Boží požehnání "šlapanickému trapistovi"! :-)
Jméno: Sedmikráska Vloženo: 17.4.2007
Napsal(a): Díky za tento filmík. Milé a povzbuzující :-)
Jméno: Maruška Vloženo: 18.1.2007
Napsal(a): Toník je úžasný člověk, na film se moc těším! Je to radost se s ním setkat.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.