Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Krok do věčnosti (aneb dušičkové rozjímání s hudbou a mluveným slovem)
Délka: 38 min.
Produkce: dětská schola Farníček,
Natočeno:
Přidáno: 4.11.2008
Číslo titulu: 304 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.14 (Počet hodnotících: 7)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Krok do věčnosti Popis: Připravila mládež v kostele sv. Jiří v Kobylí.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: křesťanská hudba, rozjímání,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=304 - díky!
Krok do věčnosti (38 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Krok do věčnosti 71 MB 340 kb/s wmv
Krok do věčnosti 33 MB 150 kb/s wmv
Krok do věčnosti 322 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 9.1.2009
Napsal(a): Zdravím Vás, KUKY1212! Jsem velmi rád, že také diváci ze Slovenska postupně objevují TV-MIS.cz. Od Nového roku se u našich serverů podařilo navýšení limitu transferu do slovenského SIXu (tj. to je do slovenského interneru) na 2x300GB měsíčně, takže - bude te-li chtít - TV-MIS.cz doporučovat i mezi svými práteli... Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: KUKY1212@azet.sk Vloženo: 26.12.2008
Napsal(a): tak nadherne rozjimanie,najme ak človek ma velmi vela problemov a ten blizky už nie su medzi nami(mama/a nema kto podat pomocnu ruku,pohladit tvár,utriet slzu a milym slovom potešit srdce bolave som nepočula.dakujem za krasne chvile stravene touto polhodinkou,ktora nielen na určite prilwžitosti je určená.dakujem,že pri tomto zhone každeho dna som sa mohla pozastavit a povedat si:ved hore naša velka mamka je,ktora chrani aj srdce zohreje.nech P.MARIA ochranuje vas aj všetku mladež i deti na zemi.dakujem dievčatam za piesne,ak možem poprosit,tak pár dalšich nových rada prijmem na svojej stranke,alebo cd-čkom.
Jméno: myšák Vloženo: 23.11.2008
Napsal(a): Krásné písničky potěší na duši.Děkuji
Jméno: Jája Vloženo: 5.11.2008
Napsal(a): Děkuji za krásné povídání a písničky. Přeji mnoho vnímavých posluchačů.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.