Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
P: Marek Dunda: Katecheze Čistá láska (Čistá láska a Společenství čistých srdcí)
Délka: 47 min.
Produkce: Vojtěch Trčka,
Natočeno:
Přidáno: 14.4.2010
Číslo titulu: 317 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.29 (Počet hodnotících: 26)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P: Marek Dunda: Katecheze Čistá láska Popis: Co je to Čistá láska, Společenství čistých srdcí...? Je to moderní? Je to pro tebe?
Související tituly: Mše svatá pro mládež a PST,
Klíčová slova: mládež, P. Marek Dunda, láska, Valašské Klobouky, čistota,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=317 - díky!
P. Marek Dunda: Čistá láska (47 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Marek Dunda: Čistá láska 114 MB 340 kb/s wmv
P. Marek Dunda: Čistá láska 48 MB 150 kb/s wmv
P. Marek Dunda: Čistá láska 509 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Marťa Vloženo: 13.3.2011
Napsal(a): Díky, moc hezké a povzbuzující a totálně radostné...:) Zdravím všechny a přeji a vyprošuji nám všem život v čistotě...:)
Jméno: Vloženo: 31.10.2010
Napsal(a): moc rada na was myslim otce saklaDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.