Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
K plnosti (z cyklu "Na víně s pátrem Krátkým")
2.díl série Na víně s pátrem Krátkým zobraz všechny díly série ¦ « 0.díl série « ¦ « předcházející 1.díl série ¦ následující 3.díl série»
Délka: 10 min.
Produkce: Libor Zajíček (www.liborzajicek.wz.cz),
Natočeno:
Přidáno: 13.1.2006
Číslo titulu: 38 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.74 (Počet hodnotících: 19)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - K plnosti Popis: P. Leo Zerhau a Libor Zajíček se ptají, mikulovský probošt P. Stanislav Krátký (vysvěcený kdysi na biskupa skryté církve) zajímavě odpovídá (někdy ani není třeba otázku klást...).
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: P. Stanislav Krátký,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=38 - díky!
K plnosti (10 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
K plnosti 25 MB 340 kb/s wmv
K plnosti 11 MB 150 kb/s wmv
K plnosti 98 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: PB Vloženo: 29.9.2007
Napsal(a): Moc děkuji. Petr
Jméno: Jaromír Vloženo: 1.2.2007
Napsal(a): Připojuji se k Evě.
Jméno: Eva Vloženo: 20.12.2006
Napsal(a): Jsem Bohu moc vděčná, že jsem tyto stránky objevila a mohu čerpat z velké moudrosti P. Krátkého. Díky.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.